четверг, 6 августа 2015 г.

Блог хоп Spellbindrers Україна + ТМ Lesia Zgharda

Не могу удержаться!
спільний блог хоп від Spellbinders Україна та ТМ Lesia Zgharda (ми давно готувалися і давно чекали на цю подію і ось нарешті можемо поділитися нею з вами)!
Ми залучили дизайнерів із обох компаній і підготували для вас багато краси та натхнення використовуючи ножі від Spellbinders та штампи від Lesia Zgharda. Приєднуйтесь до нас та не проґавте нагоду виграти один із двох подарунків!
Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!
Штампи від Лесі та ножі від Spellbinders – це чудове поєднання для виготовленням вишуканих листівок із вітаннями рідною мовою. Маю надію, вам сподобається наш блог хоп і ви отримаєте заряд енергії та позитиву для ваших творчих робіт.
Ось невеличкий клаптик моєї роботи, повністю глянути на неї можна буде в одному із блогів по дорозі нашого блогу хопу:
Блог хоп разом із Spellbinders + Lesia Zgharda. Подарунки!

Блог хоп:

Подарунки!

Звісно ж жоден наш блог хоп не обходиться без подарунків!
Щоб взяти участь у розіграші подарунку ви повинні:
  1. Бути читачем блогу TM Lesia Zgharda та блогу Spellbinders Україна.
  2. Завітати до кожного члена ДК за посиланнями зі списку та залишити коментар.
  3. Розмістити у своєму блозі банер нашого Блог-Хопу із активним посиланням на ТМ Lesia Zgharda та Spellbinders Україна зручним для вас способом: додати на бокову панель або написати невеличкий пост (можете навіть показати свої листівки, що використовують матеріали від Spellbinders та TM Lesia Zgharda, якщо у вас такі є, нам цікаво подивитися!).
  4. Повернутися до нашого блогу та додати посилання на свій блог у форму для посилань.
  5. Два призи будуть розіграні за допомогою рендому серед учасників, які виконали усі зазначені вище умови. Приз від Spellbinders Україна розігрується лише серед мешканців України.
  6. У вас є час залишити коментарі в блогах до 17/08/2015 включно.
Подарунками цього Блог-хопу є Сертифікат на 300 грн на покупку в магазині ТМ Lesia Zgharda на два набори ножів Spellbinders Flower Field S2-152 та Daisies and Roses S3-213.

Комментариев нет:

Отправить комментарий